Zaplecze SEO

Jeśli poszukujesz najefektywniejszej techniki marketingowej, zaplecze SEO to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zbiór funkcjonalnych, indywidualnych i niesamowicie efektywnych stron zapleczowych, czyli stron internetowych promujących Twoją markę i zwiększających pozycję Twojej strony w Google jednocześnie. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie rozwinie jej popularność w Sieci. Najzwyczajniej w świecie szersza rozpoznawalność marki, pełniejsze zyski i więcej Klientów. Jedna oferta, a tak wiele możliwości.

Agencja Topranking tworzy profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla odbiorców reprezentujących różne branże handlu. Blogi tematyczne, fora dyskusyjne, strony poradnikowe, czy strony z ofertą – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać każdą kompozycję. My kładziemy nacisk na spersonalizowane rozwiązania, autentyczne teksty i wysoką wydajność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że układ kilku stron zapleczowych mocno pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO budowane przez Topranking to:

  • Ciekawe formy stron pozycjonerskich
  • Odmienna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka skuteczność linków zewnętrznych
  • Perspektywa zarabiania na stronach zapleczowych oferowanie linków seo, programy partnerskie, oraz umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wizerunek stron
  • Wysokogatunkowe teksty SEO z ogromną liczbą wyrażeń kluczowych

Przejdźmy jednak do faktycznych przypadków. Opowiemy Ci o konkretnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – jednostki zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Pokażemy Tobie jak budujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są efekty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Partnera zakupliliśmy 3 witryny i przyłączyliśmy je do określonego hostingu. hostingu. Każda z domen posiadała słowa kluczowe zgodne z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odmienną adresację IP, co jest niezwykle ważne przy linkowaniu.

Następnym zadaniem było zaprojektowanie designu każdej strony branżowej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, a następnie na każdej opublikowaliśmy wyjątkowe treści z odpowiednią liczbą wyrażeń kluczowych. Dwie witryny zapleczowe zostały zaprojektowane w formie poradnika, a jedna opisywała dane akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Później zoptymalizowaliśmy każdą z witryn i zapoczątkowaliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych założyliśmy także indywidualny profil w mediach społecznościowych, gdzie raz na tydzień wstawiamy nowe informacje o nowościach w branży motoryzacyjnej.

Zaplecze SEO po około 3 miesiącach zaczęło generować ruch. Zainteresowani konsumenci zaczęli korzystać z produktów przedsiębiorstwa naszego Klienta, co było podstawowym celem całkowitego mechanizmu tworzenia zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta wzrosła, dochodząc finalnie do pierwszej dziesiątki naturalnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może istotnie wpłynąć na popularność Twojej marki. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło zysków. Skorzystaj z naszej fachowo opracowanej usługi i zacznij rozpowszechniać swoją markę w Internecie.