Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron to szybki i skuteczny sposób na opanowanie wyszukiwarek internetowych. Fundamentalny pakiet dodawania stron do katalogów startuje już od 100 zł. A skuteczność? Wzrost pozycji strony nawet o kilkanaście miejsc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza firma zespala funkcjonalne rozwiązania z klasycznymi metodami pozycjonowania. Proponujemy Tobie okazję do dodania odnośnika kierującego do strony Twojej firmy do prawie 100 wartościowych katalogów seo. Oferujemy odpowiednie dla algorytmu wyszukiwarek teksty SEO z sporządzoną przez ekspertów bogatą ilością fraz kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby zaistnieć w internecie. To świetna taktyka marketingu internetowego. To usługa SEO inna niż wszystkie.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 bezpiecznych katalogów seo
  • Unikatowe artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w rozmaitych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w Google
  • Najlepsza ochrona dla Twojej witryny

Case study

Nie planujemy zabierać Twój czas opowieściami o tym jak korzystna jest nasza oferta dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na opowiedzeniu Tobie przypadku jednego z naszych Klientów. Sam\a zobaczysz, że warto skorzystać z usługi katalogowania stron w strategii, jaką wypracowaliśmy tylko dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką przedsiębiorstwa oferującego artykuły do włosów w Toruniu. Swoje produkty sprzedaje w niedużym sklepie, oraz przy pomocy sklepu internetowego. Ma całkiem silną konkurencję. Wbrew temu, po zamieszczeniu w naszej grupie katalogów seo 40 tekstów reklamowych z odnośnikiem kierującym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji podskoczyła z 25 miejsca na 15. Potem po gruntownej optymalizacji strony internetowej sklepu i wprowadzeniu kolejnych 20 artykułów SEO, strona internetowa przeniosła się o następne kilka miejsc, trafiając do pierwszej 10 naturalnych wyników wyszukiwania w Google. Rezultat dodawania stron do katalogów niezwykle pozytywny. Tym bardziej, iż dzisiaj Pani Alicja interesuje swoimi produktami większą grupę odbiorców, a zyski z sprzedaży ciągle rosną.

Taki jest wynik finalny katalogowania stron. Niektóre procedury potrzebują jednak bardziej precyzyjnego komentarza. Dla przykładu to czemu nasi specjaliści stawiają na katalogowanie przy publikowaniu artykułów reklamowych. Naszym zdaniem teksty SEO są najskuteczniejsze dlatego, że skupiają dwa kluczowe czynniki pozycjonowania – sporą ilość fraz kluczowych i wysokiej jakości link zewnętrzny. Każdy tekst SEO jest niepowtarzalny. Nie kopiujemy treści, bowiem może to spowodować regres pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Pomyśl ile odmiennych słów kluczowych wyrażających oczekiwania klientów Google może znaleźć się w takim wpisie. Każdy tekst SEO to dodatkowo indywidualny, odpowiedni link zewnętrzny. A im więcej takich linków, tym wyższa ranga Twojej witryny w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to niezwykle wygodna technologia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie czekaj! Sprawdź nasze katalogi SEO i zostań z nami na dłużej. Twoja strona internetowa, analogicznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.