Wynajem czy zakup ekranu LED?

odszkodowania toruń dochodzenie odszkodowań kancelaria odszkodowawcza
Odszkodowania i ubezpieczenia zdrowotne
Kwiecień 10, 2017
notariusz notariusz toruń usługi notarialne
Poświadczenie umowy najmu mieszkania
Kwiecień 12, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od dłuższego czasu są stałym elementem miejskiej struktury. Obszary, w których są wybudowane, nabierają zgoła odmiennego charakteru. Są częściej obchodzone, a reklamy szybciej są przyswajane przez potencjalnych Klientów. Technologia LED nie ulega wątpliwości posiada mnóstwo zalet, lecz absolutnie nie zalicza się do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu w jakikolwiek sposób na intensywność telebimu, ani na możliwość przedstawiania poprzez niego obrazów. Poniektóre są naprawdę jasne, że można je zaobserwować z odległości kilkunastu metrów. Ponadto nasłonecznienie ogólnie rzecz ujmując nie stanowi ważniejszego problemu – reklamy są idealnie widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED poprawnie funkcjonują w trakcie zawiei, gradu bądź burzy. Obecnie są stosowane jako nadrzędny zabieg na potrzeby udostępniania wielorakich informacji, m in. treści promocyjnych, kursów walut albo wyników sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się wręcz wskazane.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to kwestia niewątpliwa. By powiększyć sprzedaż, np. rozszerzyć grono oddanych Interesantów oraz zwabić kolejnych, musimy koniecznie wybrać metodę promocji. Korporacje, jakie potrafią wydać dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na sporych telebimach bądź promować swoje produkty w TV. Jak faktycznie prezentuje się sprawa z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest dzisiaj naprawdę taki opłacalny? W jaki sposób ma się sprawa z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, aby po długim okresie (np. po kilku latach) prezentował się jak nowy? Nie ma możliwości w skrócie odpowiedzieć na wszelkie pytania, bowiem wybrane sprawy wiedzą przede wszystkim osoby świetnie znające branżę.

Przygotowując zakup bądź podnajem telebimów, trzeba spojrzeć na kilka głównych kwestii, jakie mają kolosalny wpływ na jego pracę po dłuższym czasie. Bynajmniej nie chodzi wyłącznie o wartość oraz klasę, na które w pierwszej chwili kierują uwagę odbiorcy.

Odmiana diod, z jakich został wytworzony telebim

Ten element przesądza o żywotności ekranu, jego czystości i… kosztowności. Ekrany LED niesamowicie tanie są zawsze zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają bardzo małą klarowność i potrafią sprawiać bardzo dużo problemów podczas renowacji. Oprócz tego niejednokrotnie widać przebarwienia ekranu, jakie są najzwyczajniej w świecie dysproporcją temperatur, która ma miejsce w diodach o różnorakich odcieniach. O wiele bardziej korzystny jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są wytwarzane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie łudźmy się jednak – najlepsze ekrany LED są produkowane w Stanach oraz Japonii.

System łączenia oddzielnych diod

Ważne jest również to, czy są wmontowywane ręcznie czy mechanicznie. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy mieć na względzie to, iż oddzielne diody potrafią ulec uszkodzeniu i będą słabnąć. W rezultacie na telebimie będą widoczne nieoświetlone punkty, zaś naprawa też nie zalicza się do najwygodniejszych. Diody umieszczane przemysłowo ogólnie rzecz ujmując nie stworzą nam takich problemów.

Wyrazistość telebimu

W ogóle nie może być zależna od czynników pogodowych, m in. temperatury powietrza albo słońca. Wyrazistość na poziomie 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, żeby można było puszczać spoty w dowolnych warunkach, chociażby w czasie silnych śniegów.

Oprogramowanie

Powinniśmy koniecznie zerknąć na oprogramowanie, przy użyciu którego będziemy mieli możliwość umieszczać poprawki na ekranie LED, a dokładniej transmitować kolejne informacje, dobierać je w wybranej sekwencji etc. Doskonale by było, jeżeliby ekranem LED można było operować zdalnie (a więc poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest niewątpliwie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Możemy w trakcie jego stosowania aranżować naprawdę rozbudowane konfiguracje materiałów promocyjnych, co zarówno dla firmy podnajmującej telebim, jak również dla najemcy, jest niezwykle ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość i jakości. Jeśli zainwestujemy w chiński telebim, wówczas z całą pewnością musimy liczyć się z tym, że będzie domagać się sporej liczby napraw, a w dalszej kolejności – nakładów finansowych. Ekran LED posiada istotną przewagę ponad pozostałymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, przykładowo billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie czytelność obrazu. Przechodnie wyraźnie zwracają uwagę na energiczne obrazy, które wciągają analogicznie jak filmy w kinie. Dla wybranych osób suma wynajęcia telebimu będzie z pewnością opłatą zaporową, zaś na montaż powinniśmy mieć określone pozwolenie (w ogóle nie można zamontować wspomnianego wielkiego obiektu w przypadkowym miejscu). Trzeba pamiętać, że monitory LED nie mogą być mocowane pionowo do jezdni, gdyż oszałamiają jasnością kierowców – są więc traktowane trochę jak niebezpieczeństwo. Należałoby jednak kupić bądź pożyczyć doskonałej jakości telebim, ponieważ Konsumenci w takim przypadku dużo lepiej pamiętają reklamy. Natomiast przedsiębiorstwa chętniej płacą za transmisję treści, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany przedstawioną metodą promocji, kliknij w link mieszczący się tutaj – Ekrany LED