Wynajem autobusów wycieczkowych – Organizujemy wycieczkę szkolną

Okna i drzwi dla Ciebie
Okna i drzwi – starannie zaplanuj zakup
Styczeń 21, 2018
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepow internetowych
Po czym poznać nowoczesne strony internetowe
Grudzień 12, 2018
Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Planujesz wyjazd? Co jest ważne przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. Czym charakteryzuje się dobra firma przewozowa ? Przeczytaj artykuł i poszukaj najlepszej oferty!

REZERWACJA BILETÓW ON-LINE

Coraz więcej firm oferujących przewozy pozwala na rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Z każdego miejsca i o każdej porze możesz zakupić bilet podróż sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko laptopa lub urządzenia mobilnego oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to ogromne ułatwienie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dodatkowym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów oferuje bilety w promocyjnej cenie dla klientów, którzy dokonują rezerwacji on-line. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrana przez ciebie firma przewozowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOKARY TWOJEGO PRZEWOŹNIKA

Przy planowaniu długiej podróży, ważnym aspektem będzie wygoda autokaru autokaru, którym będziemy podróżować. Warto więc upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik zagwarantuje nam komfortową podróż. Bardzo dużo firm oferujących przewóz udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wnętrz swoich busów i autokarów- zapoznaj się z nimi! Sprawdź, czy siedzenia mają regulowane oparcie, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może to być istotne szczególnie w razie długiej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu droga minie ci w mgnieniu oka Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego autokaru jest klimatyzacja. Koniecznie więc upewnij się, autokary są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia jest wbudowana toaleta. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy potrzebujesz przewozu dla wycieczki szkolnej. Dzięki autokarom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeżeli długa podróż bywa dla ciebie trudna koniecznie sprawdź, czy wybrany przez ciebie bus jest zaopatrzony w telewizor, gniazdka, oraz czy ma dostęp do Wi-Fi. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

UPEWNIJ SIĘ, ŻE BĘDZIESZ BEZPIECZNY

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Sprawdź, czy kierowca prowadzący twój pojazd ma zmiennika. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Kierowca może też skorzystać przerwy w kilku „ratach”. Pamiętaj, że jeden kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy- jeżeli zauważysz coś takiego, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług tego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma transportowa zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zapłacić za bilet trochę droższy i być pewnym że, nasz kierowca będzie miał zmiennika i nie zaśnie za kierownicą. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i komfort to najważniejszy obowiązek każdej firmy przewozowej wobec swoich klientów.

SPRAWDŹ, CO SĄDZĄ INNI

Decydując się na skorzystanie z usług danej firmy wynajmującej autokary, warto zapoznać się z opiniami innych klientów Dzięki temu dowiesz się, czy wybrany przewoźnik naprawdę jest wart polecenia. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Dalekie wycieczki często prócz relaksu bywają powodem do stresu. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Powyższe porady mogą wydać się oczywiste, szczególnie dla tych osób, które podróżują dosyć często. jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Wygodna i szybka podróż to najważniejsza sprawa w dalekiej podróży dlatego warto dobrze rozeznać się w ofertach, zanim wynajmiesz autokar!

Więcej na Przewozy autokarowe Toruń