enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, integrujących i ułatwiających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do wielkości działalności, dzięki możliwości wyboru modułów oraz podwyższenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne zarządzanie przedsiębiorstwem, wspomaga sterowanie biznesem oraz analizę danych. Zawiera wszelkie obszary działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dojście pracowników do danych, ale równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą działać samodzielnie, taka sama baza danych dla każdego z nabytych modułów, oferowana przez producenta enovy365, pozwala na wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie wzorców metod pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić krążenie informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pozwala usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizacje oprogramowania do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie planują inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na operatywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova