Dekoracje weselne sal

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
Sierpień 16, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja bez skalpela
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na wesele, które uświetnią każdą część ceremonii. Wielki wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać te elementy, które będą pasowały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest wytworzenie przyjemnego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich za dużo, by nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie zawadzały gościom w swobodnym poruszaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą uroku wystrojowi, ale również zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Zwykle wstęgi i szarfy wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, żeby ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kokardami, kwiatami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu także można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wynajęciu limuzyny, można ją także ozdobić różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najbardziej popularnych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami ślubnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na ślub są pokrowce, które dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na ślub jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne